Promocje

Najczęściej kupowane

Blog

Dzień Kobiet 2022

Dzień Kobiet 2022

W tym roku 8 marca będzie zupełnie inny niż w latach poprzednich. Za naszą wschodnią granicą toczy się krwawa wojna. Polacy zmobilizowali wszystkie siły aby pomóc sąsiadom uciekającym przed haniebnym atakiem ze strony Rosji. Czy w takich okolicznościach możliwe jest w ogóle świętowanie jakiejkolwiek okazji?

Bekowe prezenty dla przyjaciółki

Bekowe prezenty dla przyjaciółki

Twoja przyjaciółka ma już wszystko? Nie chcesz podarować jej kolejnego kosmetyku z drogerii? Szukasz prezentu wyjątkowego ale jednocześnie dowcipnego? Zapraszamy do naszego sklepu.

Do każdego zamówienia mikołajkowy prezent

Do każdego zamówienia mikołajkowy prezent

Mikołajki to przełomowy dzień w sprzedaży prezentów. To właśnie od tego momentu zaczyna się bożonarodzeniowa gorączka zakupów. Dlatego właśnie, każdego roku staramy się umilić ten dzień naszym klientom drobnym upominkiem od firmy.

Fartuszek na dzień mamy 26 maja

Fartuszek na dzień mamy 26 maja

Każdego roku, w okresie majowym zaglądacie na naszą stronę w poszukiwaniu oryginalnych prezentów dla mamy. W waszym koszyku najczęściej lądują produkty przydatne w kuchni: rękawice, fartuszki, makarony o niegrzecznym kształcie itp. W tym roku postanowiliśmy, że każdy klient, który złoży zamówienie za co najmniej 20 zł otrzyma gwarantowany upominek.

Pokazuje 1 - 8 z 29 prezentów