Promocje

Najczęściej kupowane

Maseczki ochronne nie muszą być nudne

Maseczki ochronne nie muszą być nudne

Obowiązkowe maseczki ochronne

Maseczki stały się już częścią naszej rzeczywistości. Nosimy je w miejscach publicznych po to aby chronić innych przed zabójczym działaniem naszej zawirusowanej śliny. 99% masek dostępnych na rynku nie chroni użytkownika przed zakażeniem. Specjalistyczne maski są nam jednak potrzebne na co dzień tylko w sytuacji gdy zajmujemy się osobą chorą lub znajdujemy się w innej grupie podwyższonego ryzyka. W takich przypadkach oprócz masek powinniśmy także posiadać ochronne przyłbice lub okulary, gdyż wirus może dostać się do naszego organizmu na przykład przez oczy.

W codziennym życiu wystarczą nam jednak maseczki zatrzymujące nasze własne wirusy. Na rynku można znaleźć różne wzory i kolory masek. Jednorazówki i maski wielokrotnego użytku, wiązane na sznureczkach lub mocowane za pomocą gumki. W naszym sklepie prezentujemy rożne opcje, które z łatwością dopasujecie do własnych potrzeb, zainteresowań i poczucia humoru.

Klasyczne maseczki ochronne wzory na gumce z pewnością spodobają się osobom, które nie lubią budzić kontrowersji.

Maseczka ochronna z symbolami popkultury

Ochronna Maseczka Pogromców Duchów

Dla fanów konsoli mamy maski z motywami z gier komputerowych.

Fani kina mogą zaopatrzyć się w maskę "Ghostbusters" lub "I'm a legend". W obu przypadkach taki wzór to puszczone oczko w kierunku osób, które uważają wirusa za śmiertelne niebezpieczeństwo;).

Maseczka Patryjotyczna

W naszej ofercie naleźć też można maseczki patriotyczne. Biało-czerwona maska z polskim orłem na froncie to symbol walki o odzyskanie wolności. Z kolei dla lokalnych patriotów mamy maskę ze znanym cytatem z filmu Maseczka z filmu "Nic śmiesznego", gdzie bohater "cieszy się" z przyjazdu do Łodzi.

Zmęczeni i sfrustrowani pandemią klienci, mogą dać wyraz swojemu niezadowoleniu zakładając maskę FCK COVID. Wzór występuje w kolorze białym i czarnym, więc można go dopasować do aktualnie noszonej kreacji.

Fajne maseczki ochronne

Ochronna maseczka stoisz za blisko

Jeśli nie chcesz nieustannie powtarzać ludziom w kolejce aby trzymali się od ciebie z daleka, załóż maskę, która będzie to mówiła za ciebie - maseczka stoisz za blisko. Z kolei maseczka z buziakiem poinformuje wszystkich wokół, że jesteś zajęty. Ten wzór na pewno dostaniesz od swojej partnerki w ilości kilku sztuk, żebyś miał na zmianę;).

Inne produkty związane z epidemią virusa znajdziesz u nas pod tagiem covid19. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi nowymi wzorami maseczek zaglądaj co jakieś czas do działu nowości.

I pamiętaj! Maseczki to nie majtki. Należy je zmieniać co 4h godziny a po użyciu prać w gorącej wodzie po to by zabić bakterie i wirusy, które się na niej zgromadziły podczas użytkowania.

Bądź zdrów!

Komentarze

Zostaw komentarz