Promocje

Najczęściej kupowane

Bekowe prezenty dla przyjaciółki

Bekowe prezenty dla przyjaciółki

Pomysły na śmieszne i nietuzinkowe prezenty dla kobiet

W dziale "Dla niej" znajdziesz prezenty z najróżniejszych kategorii. Od seksownych rajstop, pończoch czy staników z piórek, po romantyczne latarenki LED, które zawierają spadające gwiazdy.

Jeśli przygotowujesz dla niej tort, możesz go ozdobić czekoladką w kształcie męskiego przyrodzenia. A gdybyś potrzebowała do tego jakieś ciekawe oświetlenie to świece z woskiem topiącym się na kolorowo, z pewnością zrobią wrażenie na obdarowanej.

A co w sytuacji, kiedy wychodzicie z koleżanką na miasto? Fajnie byłoby wyglądać niebanalnie i zwracać na siebie ogólną uwagę gawiedzi, prawda? Polecamy więc waszej uwadze rajstopy z modnymi wzorami i oczywiście różne akcesoria, które pozwolą wam osiągnąć zamierzony efekt. Stanik z piórek, wściekle różowe boa, zakochane okulary w kształcie serc, dowcipne koszulki i wiele innych gadżetów, które sprawią, że zabawa na mieście będzie przednia.

A co z prezentami?

Cóż, na naszej stronie znajdziecie mnóstwo pomysłów. Jeśli koleżanka nie jest typową matką Polką, ale za to kocha zwierzęta, kubek z napisem "Zwierzęta mile widziane, dzieci muszą być trzymane na smyczy" będzie na pewno bekowym prezentem. Dla pań mieszkających na stałe zagranicą koszulka "I speak Polish, what's your superpower?" to prezent z prawdziwym jajem. A jeśli przyjaciółka kończy właśnie okrągłe urodziny śmiesznym prezentem na 30 czy 40 może być ręcznie zdobiony kieliszek z takim napisem.

Po więcej inspiracji na śmieszne prezenty dla koleżanki zapraszamy do naszego sklepu.

Komentarze

Zostaw komentarz