Modernistyczna drapaczka do jajek

OT2P55

Nowy produkt

Prezent dla prawdziwego meżczyzny - Metalowa drapaczka do jajek

Więcej szczegółów

50+ Przedmioty

87,00 zł brutto

Więcej informacji

Z pewnością każdy z nas ma w swoim otoczeniu mężczyzn, którym nie wiadomo co kupić. Oni po prostu mają już wszystko lub zwyczajnie niczego nie potrzebują. Jest jednak taka rzecz, która przyda się każdemu, nawet najbardziej wymagającemu facetowi...

Drapaczka do jajek dla dżentelmena to prezent poniżej pasa zarówno dosłownie jak i w przenośni. Wyobrażasz sobie minę swojego męża, szefa lub kolegi z pracy kiedy wręczasz mu ten elegancko zapakowany przedmiot. Zapewne grymas na jego twarzy będzie lekko znudzony lub wprost mówiący "Znowu jakiś zegarek, łańcuszek lub długopis?". HA! Niespodzianka! W tym wyrafinowanym pudełeczku znajduje się piękna, chromowana rączka na patyczku o długości 23cm, której opis wyraźnie definiuje jej funkcję.

Prezent, który ucieszy każdego mężczyznę aspirującego do miana dżentelmena. To także doskonały gadżet dla faceta, którego chcielibyśmy ściągnąć z drzewa i odrobinę ucywilizować.

Drapaczka wykonana jest z materiału, z którego robione są sztućce będące symbolem postępu i dobrego wychowania. Używanie rąk do zaspokajania naszych prymitywnych potrzeb jest passe. Jeśli więc jesz sztućcami to dlaczego nie miałbyś drapać się drapaczką? Zwłaszcza tak elegancko wykonaną.

Co my tu mamy?
  • Chromowana drapaczka o długości 23cm
  • Eleganckie pudełko z chromowanymi, dowcipnymi napisami
  • Prezent poniżej pasa, który rozbawi nawet największego ponuraka

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Modernistyczna drapaczka do jajek

Modernistyczna drapaczka do jajek

Prezent dla prawdziwego meżczyzny - Metalowa drapaczka do jajek

Produkty powiązane

Klienci którzy kupili ten produkt kupili również:

30 innych prezentów z tej samej kategorii: