Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Przewodnik po prezentach Świątecznych - drobnostka na Mikołajki

Przewodnik po prezentach Świątecznych - drobnostka na Mikołajki

Zanim nadejdą Święta, czeka nas jeszcze przynajmniej jedna okazja do sprawienia komuś drobnej przyjemności. Mikołajki, które obchodzimy 6 grudnia to czas kiedy prezentami o niewielkiej wartości obdarowujemy nie tylko najbliższych ale także znajomych i kolegów z pracy. Jeśli w naszym otoczeniu znajduje się wiele osób, którym chcielibyśmy sprawić upominek wiadomo, że trzeb dobrze zaplanować wydatki. Musi nam przecież wystarczyć środków także na prezenty Świąteczne, na których zwykle nie oszczędzamy.

Oto kilka pomysłów, z naszej zakazanej listy. Dzięki niej nie będziecie musieli kupować prezentów Gwiazdkowych na kredyt.

Śmieszne prezenty na mały budżet

Ekonomiczna drapaczka do jajek to pomysł na niedrogi prezent dla mężczyznyEkonomiczna drapaczka do jajek to pomysł na niedrogi prezent dla mężczyzny, który ma już wszystko i do tego zna się na żartach. W naszej ofercie kupicie także droższą i bardziej elegancką wersję tego produktu, ale jeśli szukacie prezentu do 20 zł to ten upominek z pewnością zmieści się w waszym budżecie.

Za jedynie 9,90zł możecie sprawić przyjemność swojemu chłopakowi lub emerytowi z poczuciem humoru. Certyfikaty dla obu targetów znajdziecie na naszej stronie w 3 wersjach: bez ramki, w antyramie i w eleganckiej ramce gotowej do powieszenia ścianie lub postawienia na komodzie.

Sprośne dowcipy to klasyk podczas firmowych Mikołajek. Panowie zwykle kupują Paniom niegrzeczne czekoladki z deserowejbiałej czekolady a panie odwdzięczają się kosmetykami do higieny intymnej w postaci mydełek lub psikawek na wodę o niecodziennym kształcie.

Mikołajkowe prezenty za więcej niż 20zł

Jeśli w Mikołajkowy prezent chcecie zainwestować nieco więcej niż 20zł, cukierki o erotycznym zabarwieniu też mogą okazać się hitem firmowej imprezy. Wersja dla pań wzbudza pewne kontrowersje, ale cukierki dla panów z doskonale rozładowują napięcie. Gdyby jednak koleżanki z pracy były na diecie, można zostawić im pod choinką jakiś oryginalny długopis. Czymś przecież trzeba pisać w pracy!

Krople ekstazy dla niejDrobny gadżet Mikołajkowy dla twojej drugiej połówki też wcale nie musi być kosztowny. Książeczka czekowa dla niejdla niego to ładnie wydany i oryginalny prezent, z którego możecie czerpać wzajemne korzyści.

Równie fajną zabawę i to jeszcze niższym kosztem, będziecie mieli jeśli Mikołaj przyniesie wam karty egzaminacyjne na najlepszego kochanka i niegrzeczną uczennicę. Obiecujemy, że z tą zabawką czeka was najprzyjemniejszy egzamin jaki musieliście zdawać w życiu. Niezaliczenie takiego testu też może być bardzo ekscytujące.

Jeśli zamiast niewybrednych żartów chcecie iść w klasyczne prezenty, na przykład w postaci książek, to warto dokupić do nich praktyczne zakładki. Nasze modele mają nie tylko długą żywotność, ale w dodatku trzymają się mocno strony, na której zakończono czytanie.

Więcej pomysłów na Mikołajkowe prezenty znajdziecie w naszym sklepie. Nie zapomnijcie sprawdzić działu z okazjami, gdzie codziennie pojawiają się nowe promocje.

Komentarze

Zostaw komentarz