Katalog

Promocje

Najczęściej kupowane

Dla studenta

Studia są czasem wzmożonej nauki, ale gwarantują też wiele okazji do zabawy. Domówki w akademikach, parapetówki, juwenalia, koncerty i inne formy rozrywki sprzyjają duchowi imprezy. Jeśli Twoi znajomi studenci mają akurat powód do świętowania – czy to z okazji urodzin, czy zdania ważnych egzaminów –warto zastanowić się nad oryginalnym upominkiem...

Studia są czasem wzmożonej nauki, ale gwarantują też wiele okazji do zabawy. Domówki w akademikach, parapetówki, juwenalia, koncerty i inne formy rozrywki sprzyjają duchowi imprezy. Jeśli Twoi znajomi studenci mają akurat powód do świętowania – czy to z okazji urodzin, czy zdania ważnych egzaminów –warto zastanowić się nad oryginalnym upominkiem!

Gadżety alkoholowe...

Podarunek związany ze spożywaniem napojów wyskokowych to najlepszy pomysł na prezent dla studenta. Nie tylko rozbawi obdarowywaną osobę, ale także znajdzie wiele zastosowań praktycznych. Trudno wyobrazić sobie imprezę w akademiku czy wynajmowanym mieszkaniu bez odpowiednich naczyń. Dlatego zachęcamy do przyjrzenia się naszym propozycjom w tym zakresie.
Dystrybutor alkoholu w stylu vintage z pewnością zwróci uwagę każdego studenta. Jego pojemność wynosi 900 ml. To w zupełności wystarczy na całą butelkę jakościowego alkoholu, którym mogą częstować się goście. Prosta obsługa dystrybutora stanowi zaletę, którą docenią zwłaszcza osoby będące już w stanie upojenia! Poza tym na drugi dzień można ten prezent dla studenta napełnić wodą lub sokiem.

Ponadto posiadamy w asortymencie kieliszki i kubki z napisami, kubki-granaty i wiele innych zabawnych produktów.
Dobrym pomysłem okaże się także gra planszowa. Standardowe planszówki mogą nie przydać się na imprezie, ponieważ wymagają skupienia. Z pomocą przychodzą gry przygotowane specjalnie na różne studenckie okazje – m.in.AlkochińczykImprezowa ruletka oraz Stupromilowy las. To prosta rozrywka z absurdalnym humorem, która doskonale sprawdzi się w większym gronie znajomych. Ponadto zwracamy uwagę na grę zręcznościową zatytułowaną Alkomat do piwa – elektroniczna tablica wydaje dźwięk za każdym razem, gdy patyczek dotknie brzegu. Ten sygnał wymusza na uczestniku wypicie dużego łyka piwa. Zalecamy grać w nią po uprzednim zaopatrzeniu się w dużą skrzynkę piwa!
…i nie tylko

Śmieszne prezenty wykraczają także poza sferę alkoholową. Jeśli chcesz podarować coś bardziej podsycającego atmosferę, a jednocześnie zabawnego, warto przyjrzeć się bliżej np. fartuszkom. Posiadamy sexy wersje fartuszków dla niej i dla niego, a także wzbudzające śmiech męskie fartuszki z pluszowym penisem. W podobnym stylu powstał model Sex Machine, jednak w tym przypadku pewne atrybuty zostały znacznie powiększone. Tego typu ubrania z pewnością wprawią wszystkich w imprezowy nastrój.
Posiadamy także inne mniejsze prezenty, takie jak maski, nadmuchiwane korony, tarcze i miecze, okulary, zakładki do książek czy otwieracze.
Zapraszamy do kontaktu

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wybór odpowiedniego prezentu dla studenta nie jest łatwym zadaniem. Dlatego zachęcamy do napisania do nas maila lub wykonania telefonu. Z przyjemnością pomożemy przy wyborze i opowiemy więcej o zastosowaniach dostępnych w sklepie produktów. Śledzimy tę branżę od 2003 roku, więc doskonale wiemy, co najlepiej sprawdza się przy różnych okazjach.
W poszukiwaniu śmiesznych prezentów można również odwiedzić naszą siedzibę w Łodzi przy ul. Zatokowej 7. Serdecznie zapraszamy!
Więcej

Prezenty i gadżety dla studenta 

Jest 63 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 63 prezentów
Pokazuje 1 - 36 z 63 prezentów