Promocje

Najczęściej kupowane

Dzień Kobiet 2022

Dzień Kobiet 2022

Nasze zdanie jest takie, że można, wypada i nawet należy świętować. Te kilka wyjątkowych dni w roku, na które zawsze czekamy to tak zwana odskocznia od rzeczywistości. Lekarstwo na depresję, chandrę i czarne myśli. Coś co pozwala nam zachować rozum i daje siłę do dalszej walki. Nie musimy wstydzić się śmiechu. On pomaga nam przetrwać ciężkie chwile.

Strach i stres są destrukcyjne nie tylko dla naszego ciała ale i dla ducha. Dlatego właśnie w tym trudnym dla wszystkich okresie nie zawieszamy naszej działalności. Działamy ze zdwojoną siłą aby wprawiać was w dobry nastrój i odpędzać demony.
Dzień 8 marca 2022 będzie zupełnie inny niż jego poprzednie edycje ale to od nas zależy czy będzie lepszy czy gorszy niż w latach ubiegłych.
Już dziś zauważamy wzmożony ruch na naszej stronie w sekcji dla kobiet. I bardzo dobrze! Wprawmy wszystkie kobiety w dobry nastrój. Nie pozwólmy im się zamartwiać.

Nieszablonowy prezent na dzień kobiet

Jak co roku zauważamy, że Panowie będą chcieli osłodzić ten dzień swoim paniom czekoladkami. Ale, ale... u nas nie znajdziecie romantycznych bombonierek! Czekoladowy penis to żart z grubej rury więc ostrożnie z wręczaniem takich prezentów kobietom, których się za dobrze nie zna.
Prezent z jajem dla koleżanki z pracy może być oczywiście nieprzyzwoity ale tylko pod warunkiem, że wiemy, iż ta osoba nie potraktuje tego na poważnie. W przeciwnym wypadku sprawa może skończyć się w sądzie. A dowód rzeczowy postawi nas w trudnym położeniu.
Zatem, zboczony prezent TAK, ale tylko pod warunkiem, że mamy pewność, iż nikogo nim nie urazimy.
A co oprócz tego możemy podarować naszym Paniom na Dzień Dziewczyny? W naszym sklepie znajdziecie mnóstwo inspiracji!
W czasach komunizmu popularnym prezentem, oprócz goździków były rajstopy. Można więc nawiązać do tej archaicznej tradycji i podarować koleżankom modne rajstopy MORENA, które wyglądają jak leginsy, lub ciepłe pończochy AZALIA, utrzymujące się na nogach dzięki silikonowym opaskom umieszczonym na koronce.

A skoro już nawiązujemy do czasów PRL to butelka ze słomką, przypominająca tę, w której w dawnych czasach dostarczano nam mleko czy śmietanę może wzbudzić u niektórych Pań miłe wspomnienia z czasów młodości.

Jeśli chcemy być romantyczni to perła szczęścia i miłości na pewno spełni swoje zadanie. A jeśli do tego dołączymy spadające gwiazdy zamknięte w świecącej butelce LED to ten dzień na pewno stanie się dla naszych Pań prawdziwie wyjątkowy.

Dzień Kobiet to święto, które wielu kojarzy się z komuną i Rosją, a dziś takie konotacje mogą budzić niesmak. Pamiętajmy jednak, że 8 marca w Rosji to także dzień, w którym celebruje się kobiety. Odetnijmy się więc od polityki i sprawmy aby wszystkie panie poczuły się w tym dniu piękne, kochane, wartościowe i docenione.

Komentarze

Zostaw komentarz