Katalog

Najczęściej kupowane

Do kuchni

Zabawne prezenty oraz praktyczne gadżety do wykorzystania podczas gotowania, stanowią idealne wyposażenie kuchni.

Fajne gadżety do kuchni 

Jest 54 produktów.

Podkategorie

 • Kieliszki do wódki
  Imprezowe kieliszki do wódki. Na wieczór panieńśki, osiemnastę lub po prsotu dla ostrego strzelca - wystrzałowy prezent!
 • Fartuchy kuchenne

  Zabawne fartuchy kuchenne to idealne zwieńczenie stroju prawdziwego szefa kuchni (szczególnie takiego z poczuciem humoru). Fartuchy dla prawdziwych facetów (i nie tylko), dla mamy, babci, czy dla młodej pary.

 • Kubki

  Dla miłośników zwierząt

  Mamy kubki z podobizną fox terriera i kubek bull terrier. Nie tylko właściciele upodobniają się do swoich pupili, teraz robią to także kubki.
  Mamy też kubki z zabawnymi tekstami dla osób które pozwoliły swoim kotom wejść sobie głowę i nie chodzi już o miłość tylko kto tu kogo toleruje.

  Śmieszne kubki

  Jak łatwo zabawić gości? Podać im coś do picia w naszym kubku z rebusem. Mamy też kubek dla leworęcznych. Oprócz zabawnych napisów to naczynie jest zaprojektowane specjalnie dla osób chwytających kubek lewą dłonią. Praworęcznym osobom, bardzo trudno będzie się z niego napić, ponieważ naczynie jest zaokrąglone tylko z jednej strony.

  Urodzinowe kubki

  Szukasz prezentu na urodziny? Na pewno znajdziesz całą masę kubków dla jubilatów - dedykowane na „18” urodziny oraz takie cyfrowe gdzie datę możesz wpisać sam.
  Mamy też gigantyczny kubek, który przypomina wszystkie rzeczy które są starsze od Ciebie aby było Ci raźniej… no wiesz... na pocieszenie! 

  Nietypowe kubki

  Czasem organizując tematyczną imprezę poszukujemy naczyń, które korespondowałyby z jej klimatem. Np. takie które pomogą wprowadzić hawajski klimat lub retro kubków w tylu PRL.
  Mamy też kubki w kształcie obiektywu dla pasjonatów fotografii a także zestaw czajniczek z zaparzaczem na dzień dziadka.
  Są też kubki w nietypowych kształtach, np. dla muzyków oraz dla fanów jednośladów. W tych kubkach rączka przypomina kształtem ukochany rower.

  Chcesz zostawić komuś notkę i chcesz mieć pewność że przeczyta, dla takich osób mamy kubek-tablica z kredą – wystarczy zostawić wiadomość na kubku obok ekspresu do kawy.

  Gigantyczne kubki

  Rozmiar ma znaczenie i nikt nie lubi zaparzać sobie ciągle nowej herbaty lub biegać po dolewkę. Dla takich osób mamy gigantyczne kubki które ledwo mieszczą się w dłoni. Dla szefa, dla pracownika, dla studenta, dla każdego – mamy je wszystkie.

  Kubki dla zakochanych

  Polecamy całą masę kubków dla zakochanych. Takich w kształcie serca na walentynki, lub ślubnych z informacją kto tu jest szefemszefową. Zabawne napisy na kubku dla idealnej pary będą im towarzyszyć do końca przysięgi małżeńskiej.

  I to nie wszystko, dopiero się rozkręcamy. Przewiń stronę w dół i zobacz sam!

 • Kufle do piwa

  Różnego rodzaju kufle do piwa dostępne w kilku rozmiarach. Kufle lodowe, utrzymujące właściwą temperaturę napoju, kufle mierzące wzrost pozytywnego nastroju pijącego w miarę spożywania piwa, kufel podróżnika umożliwiający zamówienie piwa w 26 językach i inne.

 • Do wina, szampana i...
  Ręcznie zdobione kieliszki do wina z wzorami na różne okazje - urodziny, wieczory panieńskie...
 • Rękawice kuchenne

  Rękawice kuchenne z zabawnymi nadrukami. Idealny prezent na Dzień Mamy, Dzień Babci albo Dzień Chłopaka.

 • Słomki
na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 54 prezentów
Pokazuje 1 - 36 z 54 prezentów