Promocje

Najczęściej kupowane

Do każdego zamówienia mikołajkowy prezent

Do każdego zamówienia mikołajkowy prezent

Prezent na mikołajki

Mikołajki to przełomowy dzień w sprzedaży prezentów. To właśnie od tego momentu zaczyna się bożonarodzeniowa gorączka zakupów. Dlatego właśnie, każdego roku staramy się umilić ten dzień naszym klientom drobnym upominkiem od firmy.

W tym roku robiąc zakupy 6 grudnia możecie otrzymać od nas jeden z czterech atrakcyjnych prezentów.

Prezenty do zgadnięcia w gratisie

Dekoracyjna Świąteczna skarpetka Bałwan przyda się na pewno, nie tylko jako ozdoba na kominek ale także jako oryginalne opakowanie na nieduży prezent. Skarpetę można powiesić lub postawić pod choinką. W ten sposób stanie się ona częścią waszej świątecznej dekoracji.

Mydełko - sprawiasz, że staję się mokra... to upominek przeznaczony dla mężczyzny. Jeśli już kupiłaś swoim panom wymarzone prezenty, ten gadżet może stać się dodatkową wisienką na torcie. Opakowanie mydełka nie zdradza jego zawartości, sugeruje za to odrobinę niegrzeczną tematykę. Pamiętaj jednak, że pozory mylą ????

Wciśnij-pociągnij hak antywirusowy będzie z kolei świetnym prezentem dla osób, które wyjątkowo dbają o swoje zdrowie. Tam gdzie brakuje środków dezynfekujących do akcji wkracza hak antywirusowy. Z tym sprytnym gadżetem można bezdotykowo wciskać guziki, otwierać drzwi a nawet podnosić siatki z zakupami. Praktyczny prezent w dobie pandemii.

Świecąca butelka LED - ustrzelić księżyc to od kilku lat nasz świąteczny hit sprzedażowy. Pięknie wygląda jako dekoracja świąteczna a w ciągu roku doskonale sprawdza się jako gustowna latarenka. Prezent praktycznie dla każdego i na każdą okazję.

Chcesz otrzymać jeden z wyżej wymienionych prezentów? Zrób zakupy 6 grudnia naszej stronie internetowej.

Komentarze

Zostaw komentarz