Promocje

  • Celia 30 den na prezent, Bielizna
    Celia 30 den

    Zmysłowe pończochy samonośne z szewkiem.

    22,60 zł -10% 25,11 zł

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Śmieszne kubki - fajny prezent dla każdego

Śmieszne kubki - fajny prezent dla każdego

Kubki dla miłośników zwierząt

Znasz jakiegoś pasjonata bull terrierów lub fox terrierów? Chcesz mu zrobić niebanalny prezent? Nie kupuj kolejnego kubka ze zdjęciem psa właściciela, bo prawdziwy miłośnik ma ich już 74. Zamiast tego pomyśl o naczyniu z głową jednego z rasowych zwierzaków - śmieszny kubek fox terrier lub kubek bull terrier . Czegoś takiego jeszcze wasze oczy nie widziały. Co prawda z tego naczynia trochę trudno jest pić, a nawet szkoda je używać, ale za to ten pies będzie się doskonale prezentował na biurku jako pojemnik na długopisy lub w kuchni, jako miseczka na smakołyki pupila.

Jeszcze więcej śmiesznych kubków na prezent dla miłośnika zwierząt znajdziesz pod tagiem „miłośnik zwierząt”!

Prezent dla mańkuta

Jeśli jesteś praworęczny, nie zdajesz sobie sprawy jaki irytujący może być świat, który wymaga od ciebie nieustannego używania mniej sprawnej dłoni. Spróbuj napisać coś wiecznym piórem, przeciąć nożyczkami kartkę papieru albo skorzystać z myszki komputerowej używając lewej ręki. Teraz rozumiesz na czym polega dowcip? Jeśli masz w swoim otoczeniu jakiegoś mańkuta, doceń jego codziennie zmagania z rzeczywistością i kup mu w prezencie kubek dla leworęcznych. Oprócz zabawnych napisów to naczynie jest zaprojektowane specjalnie dla osób chwytających kubek lewą dłonią. Praworęcznym osobom, bardzo trudno będzie się z niego napić, ponieważ naczynie jest zaokrąglone tylko z jednej strony. Cóż za przypadek! Akurat z tej, która umożliwia chwytanie uszka lewą ręką! Prawda, że ciekawy gadżet?

Urodzinowe kubki

Szukasz prezentu na urodziny? Na pewno znajdziesz całą masę kubków dla jubilatów. Jeśli jednak zależy ci na konkretnej liczbie np. 33, możesz mieć problem. Dlatego właśnie wymyślono cyfrowy kubek, na którym możesz skreślić nie tylko krótki tekst (np. imię lub inicjały solenizanta), ale i dowolną liczbę. Gdybyś jednak szukał czegoś bardziej sarkastycznego możesz rozważyć gigantyczny kubek, który w kilku przykładach wyliczy obdarowanej osobie, jakie rzeczy na świecie są od niej starsze. Wiesz... na pocieszenie.

Klimatyczne kubki

Czasem organizując tematyczną imprezę poszukujemy naczyń, które korespondowałyby z jej klimatem. Na hawajskiej plaży nie może zabraknąć kokosów, z których będziemy pociągali przez kolorową słomkę napoje wyskokowe. Z kolei w klimacie PRL-u doskonale odnajdą się słoiki lub butelki do napojów. Żeby urozmaicić trochę zabawę możesz też podsunąć gościom kubki z rebusami do rozwiązania. Połącz to z jakimiś nagrodami i na pewno impreza będzie przednia. 

Pamiętaj, kubek to doskonały pomysł dla każdego i na każdą okazję, już teraz zobacz nasz dział ze śmiesznymi kubkami!

Komentarze

Zostaw komentarz