Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Gadżety się Halloween

Gadżety się Halloween

Geneza Halloween nie jest do końca znana. Wiadomo jedynie, że wywodzi się ona z tradycji pogańskich i głównie dlatego potępiana jest przez większość związków wyznaniowych, w tym kościół katolicki.

Dla uczestników zabawy halloweenowej, ten dzień to jednak okazja do wygłupów oraz szalonej maskarady. W krajach anglosaskich wielu ludzi wkłada dużo energii i czasu w przygotowanie kostiumu na Święto Duchów. W tym dniu odbywają się bowiem konkursy na najlepsze przebranie a i wrażenie jakie można zrobić na sąsiadach może przynieść dużo satysfakcji.

W Polsce od lat 90' coraz częściej organizuje się zabawy Halloweenowe. Dla klubów jest to okazja by uatrakcyjnić swoją ofertę, a dla konsumentów tematyczna impreza. Jeśli wybieracie się w tym roku na taką zabawę pomyślcie zawczasu o fajnym kostiumie albo chociaż o elemencie stroju, który was wyróżni.
U kobiet (chociaż nie tylko;)) mogą sprawdzić się rajstopy ze wzorem szkieletu. Założone do eleganckiej kreacji podkreślą wyjątkowość wieczoru i na pewno zostaną zauważone w tłumie. Równie duże zainteresowanie może wzbudzić osoba, która pojawi się na imprezie z zakrwawionym nożem w głowie. Bez obaw! Nie musicie sięgać po drastyczne metody aby fajnie wyglądać. Tu wystarczy opaska - nóż na Halloween.

A co byście powiedziały, gdyby w klubie podszedł do was zamaskowany koleś wyglądający jak z horroru KRZYK? Oklepane? Niekoniecznie. Podczas luźnej rozmowy może się okazać, że twarz waszego rozmówcy zaczyna zalewać się żywą krwią! Prawda, że oryginalne przebranie?

W trakcie halloweenowych przyjęć zawsze znajdzie się ktoś kto nie ma ochoty się przebierać. Jeśli jesteś jedną z tych osób, dla przyzwoitości załóż chociaż krwawiące okulary. Ten element stroju pozwoli ci wyjść z twarzą na zdjęciach z imprezy.

A skoro już jesteśmy przy zdjęciach, słyszałeś kiedyś o grafikach do fotobudki? Te zabawne obrazki na patyczkach na Halloween dobrze zaprezentują cię na każdej fotce. Wypróbuj je koniecznie.

W tym roku nie idziesz na żadną halloweenową imprezę. Kropka. Zabawę organizujesz u siebie? Pomyśl w takim razie o dekoracjach i akcesoriach. Halloweenowe czary to dobry początek, ale oprócz tego przydałyby się jakieś pajęczyny, nietoperze i świecące w ciemnościach szkielety.

Nie zapomnij także o rzeczy najważniejszej czyli Jack-o'-lantern. Wydrążona dynia ze świeczką w środku to symbol Halloween. Żadna impreza nie może się bez niej obejść.

Masz problem z wycinaniem wzorków w dyni? Może brakuje ci narzędzi. Zanim weźmiesz się do pracy kup specjalny zestaw nożyków do wycinania wzorów w warzywach. Teraz wykorzystasz je do tworzenia strasznej dyni a w ciągu roku możesz nimi tworzyć piękne dekoracje na stół.

To jak? Gotowi na imprezę?:)

Komentarze

Zostaw komentarz