Otwieracz rowerzysty idealne na prezent w Gdańsk

Sklep z prezentami w Gdańsku – upominki na każdą okazję

Śluby to radosny czas dla całej rodziny i bliskich. Para młoda od wielu miesięcy dopina całą organizację na ostatni guzik, aby dwa dni zabawy przebiegły idealnie i wszyscy dobrze się bawili. Jeśli wychodzisz z założenia, że kwiaty to strata pieniędzy i przeżytek lub też chcesz wykazać się kreatywnością, skorzystaj z oferty sklepu ze śmiesznymi prezentami zakazneprezenty.pl w Gdańsku.

Pomysły na prezent ślubny i rocznicę – śmieszne prezenty z Gdańska

Początek małżeństwa i miesiąc miodowy to wyjątkowy i namiętny czas. Podaruj parze młodej erotyczne gadżety, które umilą im wspólne, gorące wieczory. Proponujemy czarny zegar seksu, erotyczną grę dla par Chilli – pikantne zniewolenie, erotyczną grę dla par Mistrz – uległość i dominacja, kajdanki z puszkiem czy zakochany zestaw do wina. Można wybrać również akcesoria bardziej pełniące rolę pamiątki, takie jak tabliczka sad but true, magnes dla nowożeńców, magnes rolnik znalazł żonę albo baby emergency – zbij szybkę. Nowożeńcy dostaną mnóstwo prezentów i kopert - wyróżnij się w tłumie i wybierz nasz sklep z prezentami, w którym dobierzesz unikatowe drobiazgi.

Śmieszne prezenty na parapetówkę w Gdańsku

Hurtowa oferta Gwiezdna latarenka - ustrzelić księżyc - Do pokoju

Kolejnym krokiem po ślubie jest wspólne, nowe mieszkanie. Co trzeba zrobić jako pierwsze w swoich czterech ścianach? Oczywiście parapetówkę! Sklep ze śmiesznymi prezentami zakazaneprezenty.pl w Gdańsku poleca się na upominki na parapetówkę. Zabaw całe towarzystwo śmiesznymi prezentami, takimi jak gry alkomat do piwa, alkoholowy chińczyk lub imprezowa ruletka – delux. Nie zapomnij oczywiście o podarunku dla właścicieli – proponujemy fartuszek gotującego faceta, dystrybutor alkoholu, dietetyczna świnka do lodówki oraz niewidzialną półkę. W nowym mieszkaniu z pewnością przyda się dużo ręczników dla pary i ich przyszłych gości – w sklepie ze śmiesznymi prezentami w Gdańsku mamy ręcznik z motywem marychy, ręcznik 500zł oraz ręcznik: pupa-buzia-gymba-rzyć – wersja śląska. Dla wyposażenia domu niezbędne też mogą być słoiki do drinków oraz wkręcane kieliszki do wina. Zapraszamy do naszego sklepu z prezentami zakazaneprezenty.pl!