Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Najlepsze pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Najlepsze pomysły na prezent dla Babci i Dziadka

Prezenty na Dzień Babci

Prezent na Dzień Babci nietrudno jest zaleźć. Ta kochana staruszka ucieszy się z każdego upominku, który otrzyma od najdroższego wnusia czy wnusi. Najbardziej tradycyjnym pomysłem są kwiaty, ale do takiego bukietu warto byłoby dokupić jakiś drobny gadżet. Czekoladki? To klasyk, który zawsze wygląda dobrze w sąsiedztwie roślin. Kubek na Dzień babci? Jeśli nie wręczasz ich co roku takie naczynie może się stać miłą niespodzianką.

A co powiedziałaby babunia, gdyby w dniu swojego święta otrzymała kuchenny fartuszek? Myślisz, że taki prezent znalazłby uznanie w jej oczach? Aktualnie na rynku można znaleźć wiele wzorów fartuszków, które w dowcipny lub tradycyjny sposób wyrażą twoje uczucia.
Uważasz, że babcia jest absolutnie cudowna? Podaruj jej fartuszek z adekwatnym napisem. Sądzisz, że babcia pracuje dla rodziny tak jakby prowadziła wielką firmę? Warto podarować jej fartuszek "Babcia - firma roku", który będzie uznaniem dla jej zasług i poświęcenia.

Prezenty na Dzień Dziadka

Nieco więcej kłopotu może nam sprawić prezent dla dziadka. Bynajmniej nie dlatego, że dziadek nie ucieszyłby się z każdego upominku, który otrzyma od wnuczków. Dziadkom trudniej kupić fajny gadżet ponieważ nie wykazują oni tak dużej aktywności w rozmaitych dziedzinach życia jak babcie.

Weźmy chociażby gotowanie. Czy wasz dziadek spędza w kuchni aż tyle czasu, że przydałby mu się fartuszek chroniący odzież? Jeśli odpowiedzieliście twierdząco to znaczy, że ten prezent został zaprojektowany specjalnie dla niego.

Fartuszek dla najlepszego dziadka na świecie będzie świadczył o waszym uznaniu dla kulinarnych zdolności dziadunia i stanie się miłym komplementem dla niego samego. A gdybyście chcieli podarować dziadkowi także coś do ochrony rąk, możecie zrobić zestaw z pasującymi do fartuszka rękawicami.

Ale co podarować dziadkowi, jeśli w kuchni króluje babcia a on sam stara się tam nie zaglądać? Może imbryczek do herbaty? W zestawie dziadek otrzyma także spodek z talerzykiem, więc wystarczy zalać ziółka gorącą wodą i napój gotowy do podania.

Pełnię komfortu dziadek z pewnością osiągnie jeśli do zestawu do parzenia herbaty otrzyma także mięciutką poduszkę. Teraz będzie mógł całkowicie zrelaksować się w ulubionym fotelu z gazetą w jednej dłoni, herbatką w drugiej i komfortową poduszką pod głową. Ach, wygodne jest życie staruszka.

Komentarze

Zostaw komentarz