Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Prezent dla miłośnika zwierząt

Prezent dla miłośnika zwierząt

Podobno zwierzę w domu obniża poziom stresu, a to z kolei korzystnie wpływa na ciśnienie krwi i nasze dobre samopoczucie. Warto więc przygarnąć pod dach sympatyczne 4 łapy w postaci psa, kota a nawet zwykłego chomika. Kojąco na nasze skołatane nerwy może też działać akwarium z rybkami lub klatka z kanarkiem.

Zapewne nie zdajecie sobie z tego sprawy, ale osobom posiadającym zwierzaki również o wiele łatwiej kupić prezent. Nawet jeśli nie znamy zbyt dobrze człowieka, ale wiemy, że jest on szczęśliwym posiadaczem psa, możemy zainwestować w zabawkę lub gadżet dla pupila. Właściciel będzie wzruszony a czworonożny przyjaciel zadowolony, że przyszedłeś w gości.

Wielu ludzi traktuje zwierzaki jak członka rodziny. Osoby nieposiadające potomstwa czasem adorują swoje pieski i kotki zupełnie tak jak niektórzy rozczulają się nad małymi dziećmi. Nie każdy potrafi zrozumieć ów sentyment, ale to nie oznacza, że nie można podarować takiej osobie kubka pets-welcome. Naczynie z zabawnym tekstem "Zwierzęta mile widziane. Dzieci muszą być trzymane na smyczy" na pewno znajdzie uznanie w domu tego zwariowanego dzieciofoba.

Ktokolwiek posiadał kiedyś kota, wie doskonale, że są to zwierzaki mające dystans do otaczającego je świata. Jeśli więc jakiś właściciel mruczusia zasłużył na jego tolerancję a w bardzo wyjątkowych przypadkach także na miłość, powinien otrzymać w prezencie kubek, który będzie mu przypominał o względach jakimi został obdarzony. Do wyboru są dwa wzory: dla posiadaczy kota ("my cat loves me") lub dla posiadacza psa ("my cat tolerates me").

Gdyby jednak uczucie do kota było jednostronne warto pomyśleć o gadżecie, który będzie dla niego hołdem. Fartuszek z napisem "kocham mojego kota" może przekonać zwierzaka do odwzajemnienia miłości. Nie zawsze taki podstęp działa, ale warto spróbować.

O wiele łatwiejsze zadanie mają właściciele psów. Od wyrazów miłości tego zwierzaka naprawdę ciężko się czasem opędzić. Pies kocha swojego pana nad życie, o każdej porze dnia i nocy. A czy pańcio kocha swojego pieseczka? Ooo, z całą pewnością tak.
Wielu ludzi nie rozumie dlaczego właściciele psów ubierają swoje pupile w potwornie drogie, ale jakże cudne ubranka, dlaczego mówią do nich pieszczotliwie, dlaczego kupują im prezenty pod choinkę i traktują je jak małe dzieci. Kubek "I love my dog" tłumaczy nieco te niezwykłe zachowania. "Kocham swojego psa, nie mniej niż ty kochasz swoje dziecko" - i wszystko jasne.

Jeśli szukacie prezentu dla miłośników konkretnej rasy to na pewno nie przejdziecie obojętnie obok kubków z głową Fox i Bull terriera. Oba pieski są bardzo dokładnie odwzorowane w porcelanie i będą stanowiły sympatyczny upominek dla właściciela jednej z tych ras. To prawda, ze względu na kształt niewygodnie pije się z takiego naczynia, ale czy naprawdę myślicie, że ktoś chciałby korzystać z owego ślicznego kubeczka? Słodki pysio bull terriera skończy zapewne jako dekoracja, w której właściciel pieska będzie trzymał długopisy lub smakołyki dla swojego pupila. I tak właśnie ma być.

Znalazłeś już odpowiedni upominek dla miłośnika zwierząt? Zajrzyj na naszą stronę po więcej inspirujących pomysłów na prezenty, na pewno coś wybierzesz.

Komentarze

Zostaw komentarz