Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Mikołajki w naszym sklepie

Mikołajki w naszym sklepie

Mikołajki 

6 grudnia imieniny Mikołaja. W tym dniu świętuje jednak nie tylko każdy mężczyzna noszący to imię lecz również wszyscy mieszkańcy naszego kraju.

W Polsce Dzień św. Mikołaja obchodzimy od stuleci. Do XIX wieku był to na naszych ziemiach dzień wolny od pracy. Dziś Mikołajki kojarzą nam się z drobnymi prezentami, które jako dzieci znajdujemy w bucie lub skarpecie, a jako dorośli wręczamy przyjaciołom i znajomym z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Darmowa wysyłka na Zakazanych Prezentach

Do 6 grudnia 2018 z okazji Mikołajek, w naszym sklepie obowiązuje darmowa dostawa na zakupy od 30zł. Pamiętajcie, że w okresie świątecznym prezenty czasem nie docierają na czas ze względu na duży ruch. Dlatego właśnie zakupy warto zrobić wcześniej.

Pomysły na mikołajkowe prezenty

Tradycyjnie prezenty na tę okazję bywają niedrogie, dowcipne i niezobowiązujące. Kolegów i koleżanki z pracy możemy w tym dniu obdarować długopisamilizakami dla niej lub dla niego czy zakładkami do książek.

Jeśli w pracy bawimy się w losowanie możemy zaryzykować bardziej kontrowersyjne prezenty. W końcu wszyscy w biurze jesteśmy dorośli i możemy sobie pozwolić na niewybredne żarty.

Jeśli zostaniemy sekretnym Mikołajem firmowego zazdrośnika, możemy ulżyć mu w cierpieniu przy pomocy wyjątkowej maści.
Podejrzewasz, że komuś może sprawić radość jakiś falliczny kształt? Zainwestuj kilka złotych w świeczkę.
Niezłe "jaja" mogą być także z prezentem, który sugeruje pewne braki w okolicy krocza. Nie wszystko można wyhodować tak jak włosy, dlatego gadżety z cyklu "Grow your own" cieszą się zawsze dużą popularnością.

Bardzo ryzykownym prezentem będzie zestaw dla koleżanki, która ma spore doświadczenie z mężczyznami. Oby jej poczucie humoru było równie duże, gdy odpakuje publicznie swój upominek.

Jeśli zamierzamy obdarować kogoś bliskiego i mamy na ten cel przeznaczony większy budżet gwiezdna latarenka będzie strzałem w dziesiątkę. Ta przepiękna butelka z trójwymiarowymi gwiazdami jest idealnym prezentem zarówno dla niej jak i dla niego. 

Uczuciowy kubeczek z sekretną wiadomością sprawi, że w zmarzniętym grudniowym sercu znów zapłonie ogień miłości. To naczynie stanowi piękny prezent nie tylko na Walentynki, ale na każdą chwilę, którą chcesz dzielić z ukochaną osobą.

Bez względu na to co zdecydujemy się podarować na Mikołajki naszym bliskim i znajomym pamiętajmy, że nie musi być drogo lub ekskluzywnie. W tym dniu drobne upominki z poczuciem humoru na pewno znajdą wielu amatorów. Dzisiejszy Mikołaj przynosi przecież prezenty nie tylko dobrze wychowanym dzieciom, ale także, a może przede wszystkim, niegrzecznym dorosłym.

Komentarze

Zostaw komentarz