Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Prezent na Dzień Chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka

Z ankiet, które przeprowadzamy dla was w mediach społecznościowych takich jak Instagram czy Facebook wynika, że ponad 70% naszych obserwatorów obchodzi Dzień Chłopaka i wie doskonale, że wypada on 30 września.

Prezenty dla mężczyzn

My ze swojej strony próbujemy zawsze ukierunkować naszych klientów na produkty odpowiadające popularnej aktualnie tematyce. Dlatego ten artykuł będzie dedykowany prezentom dla mężczyzn.

Dzień Chłopaka nie jest świętem tak ważnym i zakorzenionym w naszej kulturze jak Dzień Kobiet, niemniej jednak panie próbują zawsze odwdzięczyć się za wręczone w marcu kwiaty, czekoladki czy inne drobne upominki. Nasze zestawienie najpopularniejszych prezentów na tę właśnie okazję zaczniemy więc od drobnostek.

Śmieszne prezenty dla niego

Przypinka dla szeryfa sypialni oraz przypinka dla chłopaka na medal to bardzo symboliczne prezenty, do których warto dokupić coś jeszcze. Oba gadżety są dowcipne i stanowią pewnego rodzaju trofeum. Dzięki nim mężczyzna może poczuć się bezpieczniej w swojej roli, ponieważ otrzymał zapewnienie, że robi wszystko jak należy i jego kobieta jest z niego zadowolona.

Bardzo popularnym prezentem na Dzień Kobiet jest czekoladowy lizak sexy penisek. Jeśli otrzymałaś taki prezent od swojego mężczyzny możesz mu się odwdzięczyć odpowiednim lizakiem dla faceta:)

Dosyć popularnym wyborem na prezent dla mężczyzn są również produkty alkoholowe. Śmieszny kufel kulturysty  to numer jeden na naszej liście upominków dla panów. Dzięki temu naczyniu facet może pić i jednocześnie trenować biceps. Z kolei odwrócona butelka to gadżet dla miłośników wina. Dzięki sprytnemu trikowi butelka ulubionego napoju może się zmienić w bardzo pojemny kieliszek. Dla osób, które lubią dolewki mamy dystrybutor, który można napełnić dowolnym płynem i uzupełniać braki w kieliszku czy kuflu, na bieżąco.

Elegancki prezent dla faceta

Dowcipnym i odrobinę złośliwym prezentem dla niego może być także drapaczka do jajek. Prezent dla mężczyzn, którzy często szukają czegoś ręką w okolicy krocza i nie za bardzo mogą znaleźć. Nasza drapaczka występuje w dwóch wersjach: ekonomicznej i ekskluzywnej.

A skoro jesteśmy już między męskimi nogami warto przyjrzeć się także mydełkom, które mamy w ofercie. Mydełko do pucowania jajeczek potrafi wywołać uśmiech na ustach największego ponuraka. W naszym sklepie znajdziecie także inne śmieszne mydełka, np. "Sprawiasz, że staję się mokra..." . Wszystkie trzy kostki mydła możecie kupić w zestawie, co pozwoli wam zaoszczędzić kilka monet.

Gdybyście nie znaleźli w powyższych propozycjach tego czego szukaliście zapraszamy na nasza stronę do działu prezenty dla niego, gdzie umieściliśmy ponad 100 bardzo ciekawych ofert między innymi na Dzień Chłopaka.

Komentarze

Zostaw komentarz