Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Słodki biznes - historia Zakazanych Prezentów cz. 4

Słodki biznes - historia Zakazanych Prezentów cz. 4

Ostatnio pisaliśmy o tym jak wpadliśmy na pomysł wyprodukowania serii mydełek dla panów, dziś opowiemy wam o naszej twórczości literackiej, której owocem są certyfikaty i zadania na wieczór panieński online.

Sezon na wieczory panieńskie i kawalerskie rozpoczyna się zazwyczaj w kwietniu i kończy w październiku. Przez ten czas otrzymujemy od naszych klientek mnóstwo zapytań dotyczących tak zwanych certyfikatów dla panny młodej. Przyjaciółki chcą nie tylko uczcić pożegnanie stanu wolnego przyszłej mężatki ale pragną aby ten ostatni wieczór wolności nie uległ zapomnieniu.

Certyfikaty lub dyplomy wręczane podczas takiej imprezy to sympatyczna pamiątka i może dlatego nie wychodzą one z mody a zapotrzebowanie na tego rodzaju gadżety nigdy nie słabnie.

Ze względu na ogromne zainteresowanie tym tematem, pierwszy certyfikat jaki stworzyliśmy był dedykowany właśnie pannie zmieniającej stan cywilny. Dokument posiada nie tylko dopracowaną grafikę, ale także ramkę, która sprawia, że produkt wygląda elegancko. Taki certyfikat można z powodzeniem powiesić w widocznym miejscu w domu. Będzie on zdobił pomieszczenie i bawił każdego, kto zapozna się z jego treścią.

Nasz certyfikat potwierdza dyplomatyczne zdolności młodej mężatki, która potrafi zapobiegać kłótniom dzięki technice "cichych dni" lub umiejętności przekrzyczenia argumentów rozmówcy. Pod listą wszystkich talentów panny młodej mogą podpisać się jej przyjaciółki. Mając na uwadze różne budżety naszych klientek ten model certyfikatu występuje w wersji de lux - z ramką, oraz w wydaniu ekonomicznym - w antyramie.

Kolejną grupą docelową naszych certyfikatów są przyszli emeryci. Zazwyczaj koledzy z pracy chcą podejść do tego tematu z odrobiną humoru. Prawdopodobnie dlatego, że ich celem jest rozweselić nieszczęśnika, który od dziś będzie umierał... z nudów.

W związku z licznymi zapytaniami o prezenty dla tego grona odbiorców stworzyliśmy certyfikat przyszłego emeryta, który w sposób sarkastyczny traktuje rozrywki, jakim przyszły emeryt będzie się oddawał po przejściu w stan spoczynku.

Większość pracujących osób wyobraża sobie, że emerytura to niekończąca się nuda a emeryci siedzą w domu wsłuchując się w tykanie zegara i dla urozmaicenia dnia uaktualniają swoje książki telefoniczne z nekrologami z gazet. Równie nagminne jest blokowanie kolejek do lekarzy przez zastępy staruszków, którzy wybierają się do przychodni na pogaduchy zarówno z innymi pacjentami jak i lekarzami.

Ojjj, tak, na emeryturze będzie wesoło, wiec czemu nie przedstawić tej miłej perspektywy na piśmie? Na przykład w formie certyfikatu oprawionego w elegancką ramkę! Niech staruszek zawiesi tę zabawną pamiątkę w przedpokoju i przed wyjściem z domu przeczyta co ma jeszcze tego dnia do zrobienia.

Ostatnim certyfikatem w naszej ofercie jest prezent dla najlepszego chłopaka.

Tak, w końcu się udało. Zdobyłeś tę wspaniałą dziewczynę, teraz ona wręcza ci ten certyfikat jako dowód na to, że i ty nie jesteś taki najgorszy.

Ten dokument to tak naprawdę lista warunków, które pomogą utrzymać wasz związek w harmonii. Jedyne co musisz zrobić to przestrzegać następujących zasad: jeśli już musisz wyjść z kolegami, to proszę bardzo. Upewnij się tylko, że Twoja dziewczyna nie zaplanowała ci czegoś ciekawszego do zrobienia. Jako, że jesteś wolnym człowiekiem, możesz spędzać przed komputerem dowolną ilość czasu. Miej jednak na uwadze, że jeśli czas spędzony w sieci nie dotyczy rozmowy na Skypie z Twoją dziewczyną lub nie przygotowujesz w tym momencie jakiejś miłej niespodzianki dla niej, możesz za takie marnotrawstwo wpakować się z niezłe tarapaty. Także ten certyfikat występuje w wersji ekonomicznej z antyramą lub droższej z ramką.

Na koniec naszej literackiej twórczości wracamy do wieczorów panieńskich. W sklepie zakazaneprezenty.pl znajdziesz wiele gier, które urozmaicą ten ostatni wieczór wolności. Jeśli jednak obudziłyście się za późno i wasza domówka odbywa się już dzisiaj, nie załamujcie rąk! Możecie u nas znaleźć zestawy zadań na wieczór panieński online, które otrzymacie w ciągu kilku godzin od zakupu. Zadania zostały opracowane przez nasz zespół, który od wielu lat specjalizuje się w imprezowej tematyce a wszystko co będziecie potrzebowały do przygotowania zabaw na pewno macie w domu.

To tyle jeśli chodzi o naszą literacką twórczość. Uważacie, że jeszcze czegoś brakuje w naszym sklepie? Podpowiedzcie nam co powinniśmy wprowadzić do oferty. Jesteśmy otwarci na wasze sugestie:).

Komentarze

Zostaw komentarz