Promocje

Najczęściej kupowane

Nowe produkty

Nie prosiliście o to a my i tak to zroślibyśmy - zmiany w sklepie

Nie prosiliście o to a my i tak to zroślibyśmy - zmiany w sklepie

Jak wybrać fajny prezent jeśli nie wiesz czego szukasz?

Często się zdarza, że osoby, które wchodzą na naszą stronę nie mają jeszcze skonkretyzowanego pomysłu na prezent. Tacy klienci albo przeglądają ofertę wybiórczo albo korzystają z czatu, gdzie jeden z naszych pracowników na żywo udziela odpowiedzi od 10:00 do 17:00, w każdy dzień roboczy.

Jeśli jednak wiemy kogo chcemy obdarować i z jakiej okazji wówczas możemy samodzielnie przejrzeć kategorie, które właściwie nas ukierunkują. Na przykład, szukając pomysłu na konkretną okoliczność, wchodzimy do działu "Okazje na prezent" gdzie wybieramy "Urodziny", na które chcemy kupić prezent. Jeśli jest to jubileusz, powiedzmy czterdzieste urodziny koleżanki, wówczas klikamy liczbę "40" i znajdziemy się w sugerowanych przez nas prezentach na tę właśnie okoliczność.

Kategoryzacja prezentów

Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem opisanych wyżej kategorii. Dzięki tym zamianom, łatwiej i szybciej będziecie mogli znaleźć dokładnie to czego szukacie. Ostatnio dodane przez nas kategorie to prezenty "dla studenta" oraz "dla szefa".

W tej pierwszej, znajdują się produkty na imprezy, z naciskiem na akcesoria do dystrybucji alkoholu (czy kogoś to dziwi?:). Są też dowcipne gadżety które mogą przydać się w życiu akademickim, głównie do robienia psikusów.

W kategorii dla szefa mamy prezenty eleganckie, szykowne, które śmiało możemy podarować naszemu zwierzchnikowi. Znajdziecie tutaj także śmieszne gadżety, które rozweselą waszych współpracowników oraz eleganckie prezenty dla kontrahentów biznesowych.

Nowy system tagów

Od niedawna korzystamy także z nowego systemu tagów, które prezentowane są na stronie produktów. W ten sposób można przełączać się między gadżetami o podobnej tematyce. Oglądając mydełka znajdziemy też produkty powiązane z higieną. Oglądając czekoladowego wacka wyświetlą się nam tagi powiązane z fallicznymi kształtami. Oglądając alkoholowego chińczyka możemy przeskoczyć do innych produktów na imprezę i odszukać np. dystrybutor alkoholu.

Jak widzicie wprowadzamy "dobre zmiany" szybciej i skuteczniej niż niejedna partia polityczna w Polsce! ;)

Komentarze

Zostaw komentarz