Męska koszulka ze złotym napisem King of Pop

Nowy produkt

Męska koszulka ze złotym nadrukiem King of Pop

Więcej szczegółów

13 Przedmioty

61,50 zł brutto

Więcej informacji

Michael Jackson – KING OF POP

100% oryginalna koszulka na licencji

Czarna, męska koszulka ze złotym nadrukiem King of Pop. Oprócz napisu koszulce znajduje się charakterystyczna poza Michela Jackosna.

"Michael Joseph Jackson (ur. 29 sierpnia 1958 w Gary w stanie Indiana, zm. 25 czerwca 2009 w Los Angeles) (…) znany jako jeden z najlepszych wykonawców muzyki pop i jeden z najpopularniejszych muzyków w historii, nazywany "Królem Popu".

Do jego dokonań w przemyśle muzycznym zalicza się rewolucyjne podejście do teledysków[4] (zapoczątkowane przez wideoklip do piosenki "Thriller" z 1983) oraz zdominowanie rynku muzyki popularnej w latach 80. XX wieku (...)

W swojej karierze otrzymał 13 nagród Grammy, a 13 spośród jego singli uplasowało się na pierwszych miejscach list przebojów w Stanach Zjednoczonych. W listopadzie 2006 Raymone Bain, rzeczniczka prasowa Jacksona, ogłosiła, że Michael Jackson sprzedał ponad 750 mln egzemplarzy płyt na świecie, jednak według najnowszych danych, potwierdzona sprzedaż płyt Jacksona (wliczając Jackson 5) to 250 mln albumów, 150 mln singli oraz 15 mln plików muzycznych. Oba wyniki czynią go jednym z najlepiej sprzedających się artystów wszech czasów (...)

Zmarł 25 czerwca 2009, w wieku 50 lat
"
Zródło - Wikipedia.

Opinie

Path: > > > Męska koszulka ze złotym napisem King of Pop

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Męska koszulka ze złotym napisem King of Pop

Męska koszulka ze złotym napisem King of Pop

Męska koszulka ze złotym nadrukiem King of Pop

Produkty powiązane

5 innych produktów w tej samej kategorii: